+90 232 421 8002
Özel Gulet Yat Turları

Özel yat kiralayarak yapacağınız bir Mavi Yolculuk benzersiz bir deneyimdir. Aileniz ya da arkadaşlarınız; sadece birlikte olmak istediğiniz insanlar ve siz.

Türkiye'de özel yat kiralayarak yapılan Mavi Turlar geniş güverteli ve rahat ve konforlu kabinleriyle Gulet yatlar ile organize edilmektedir. Haftalık standart yatlarla yapılan kabin charter turlarının aksine, özel bir yat ile yapılacak Mavi Turlarda süre tercihe göre 3-4 gün ile 2 hafta arasında değişebilir.

Özel yat turu ile huzur dolu ve dinlendirici tatiliniz esnasında, dünyada eşi benzeri bulunmayan Ege ve Akdeniz kıyılarımızı keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. İster tüm yılın yorgunluğunu güvertede bir köşede güneşlenirken atar, isterseniz size hizmet verecek olan mürettebatınıza yelken yaparken yardımcı olabilirsiniz.

Özel yat fiyatları, yatların standardına, gezmek istediğiniz güzergaha, grubunuzun sayısına ve özellikle de Mavi Tur yapacağınız tarihlere göre çok farklılıklar gösterir. Özel mürettebatlı yat kiralama fiyat aralığı günlük 300.Euro ile 5000.Euro arasındadır. Rezervasyon esnasında yat tutarının 35~50% oranında ön 

ödeme istenir.

Mürettebat genelde 3 (Kaptan, aşçı ve gemici) veya yat boyutlarına ve kategorisine bağlı olarak hostes de dahil olmak üzere 4-7 personelden oluşabilir. Yat mürettebatı, misafirlere en üst düzeyde hizmet kalitesi sunan deneyimli personellerden seçilmektedir. Menüler, misafirlerin tercihlerine göre -alerji, diyet vb. ihtiyaçlar da göz önüne alınarak- aşçılar tarafından hazırlanır.

 

Bu özel ve konforlu turu sizlere sunabileceğimiz gulet yatlardan bazılarını aşağıdaki butona basarak gideceğiniz sayfada bulabilirsiniz:

 

Eğer kişi sayınız özel bir yat kiralamak için yeterli değil veya bütçenizi aşıyor ise haftalık standart yatlarla yapılan kabin charter turlarını seçerek de bu Mavi Yolculuk deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

© 2014 Bodtur.com // All Rights Reserved by BODTUR YACHTING CORP