+90 232 421 8002
Yat Kabin Turları

Türkiye’de özel yatlar ile organize edilen Mavi Tur dışında, bunu yapmanın diğer bir yolu olan yat kabin turları, size eşiniz ve arkadaşlarınızla bu eşsiz tatili gerçekleştirmenize özel yat kiralama maliyetlerinden çok daha uygun fiyatlarla olanak sağlar. Sezon boyunca garanti çıkışlı, klimalı ve ya klimasız gulet yat seçenekleriyle alabileceğiniz haftalık tur programları ile Türkiye’mizin eşsiz Ege ve Akdeniz sahilleri ve hatta Yunan Adaları’nı gezebilirsiniz.

İster Bodrum’dan masmavi Gökova Körfezine veya Güney ve ya Kuzey Yunan Adalarına (Oniki Adalar) veya Datca-Hisarönü Körfezine, isterseniz Marmaris çıkışlı alternatif rotalarda, Göcek koylarıyala Fethiye Körfezine veya Datca-Hisarönü Körfezi’ne yol alabilirsiniz. Antalya’dan ise Kemer çıkışlı olarak Kekova güzergahında seyredebilirsiniz. Tur programlarını http://www.yachtingturkey.com/itineraries.html sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Kabin kiralayarak çıkacağınız Mavi Yolculukta, birden çok milletten katılımcıların bir araya geldiği gulet yatınızda yeni arkadaşlıklara fırsat verebilirsiniz. Tam pansiyon konaklama seçeneği ile kahvaltı, öğle ve akşam yemekleriniz, birbirinden lezzetli Türk mutfağından seçmeler, mezeler ve tatlılar, tatiliniz boyunca tecrübeli aşçılarımız tarafından hazırlanıp sizlere servis ediliyor olacak.

Kabin turları da özel yat kiralamalarda olduğu gibi, Türk denizcilik tarihinde önemli biri yeri olan geleneksel ahşap guletler ile organize edilmektedir. Seçeceğiniz program ve katılımcı sayısına göre yerleştirin guletlerin ortak özellikleri, 20 ila 28 metre boyunda ve 6-9 kabinli ve talebe göre klimalı veya klimasız olmasıdır. Kabinler çift kişilik yataklı olup, her kabinde özel duş ve tuvalet mevcuttur.

Kabin turları, size deniz yaşamının ve denizde tatil anlayışının en güzel örneğini oluşturur.

Eğer hayalinizdeki Mavi Turu arkadaş grubunuzla, ailenizle, iş arkadaşlarınızla sadece size özel bir teknede gerçekleştirmek isterseniz, bütçe ve kapasitenize uygun tekne seçeneklerini linkten http://www.yachtingturkey.com/yacht.html  görebilirsiniz.

© 2014 Bodtur.com // All Rights Reserved by BODTUR YACHTING CORP