+90 232 421 8002
Yelkenli Yat Kiralama

Yelkenli yat kiralayarak düzenlenen bu turlar, genellikle deneyimli ve belgeli yat severler tarafından tercih edilen Mavi Turlardır. Bağımsız bir şekilde çizeceğiniz rotada yapabileceğiniz bu turlar, size ve beraberinizdekilere tamamıyla özgür bir deneyim sunmaktadır. Yat kiralamak için grup üyelerinden en az birinin kaptan belgesi olması şartı aranmaktadır.

Belgeniz veya yeterli deneyiminiz yok ise size önerebileceğimiz bir personel refakatiyle de yelkenli yat kiralamanız mümkündür.  Tur süresi boyunca personelimize yardımcı olarak edineceğiniz tecrübe ve ya sonrasında almayı planladığınız belgenin ardından, bir sonraki yelkenli turunuzda dümene kendiniz geçebilirsiniz.

Yelkenli yat kiralama normal şartlar altında haftalık periyotlar halinde olup, çıkış günleri genellikle Cumartesi ve Pazartesi’dir. İlk gün tekneyi teslim saati genellikle 16:00 sonrasıdır. Yatın bir hafta öncesinden müsait olma durumuna göre erken teslim edebilmemiz de mümkündür. Yatı teslim aldıktan sonra yapacağınız kumanya alışverişi ve marina ekibimiz tarafından yapılacak tekne bilgilendirmesi ardından eşsiz Ege ve Akdeniz sahilleri ve hatta Yunan Adaları’na yelken açabilirsiniz.

Sizlere fikir vermesi açısndan, aşağıda Göcek çıkışlı filomuzdaki yelkenli yatlar listelenmektedir. Bodrum, Orhaniye, Göcek ve Fethiye çıkışlı olarak, 30-33 feet uzunluktan başlayıp 55 feet’e kadar pek çok farklı nitelik, model ve kapasitede sunabildiğimiz filomuzdaki yatlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  • Fiyatlat haftalık kira bedelleri olup, Euro’dur.
  • Fiyatlar HERŞEY DAHİL olup, gidiş-geliş Dalaman Havalimanı transferleri, transit log ücreti, son temizlik, nevresim ve havlu takımları, motorlu filika botu, merkez ve diğer yelkenliler ile sınırsız görüşme imkanı olan mobil telefon, çıkış limanı ücretleri, otopilot/GPS, vb. dahildir.
© 2014 Bodtur.com // All Rights Reserved by BODTUR YACHTING CORP